Ki nyerte az „America's Got Talent” 2021-et? Végső összefoglaló

Milyen Filmet Kell Látni?

Mindenkinek van jó és rossz hírünk America’s Got Talent rajongók. A jó hírek? Végre megvan a 16. évad nyertesünk. A rossz hír? NYOLC elment a szezonra, vagyis még egy évet kell várnunk, hogy új versenyzőkkel találkozzunk. Ettől függetlenül készen állunk megosztani a tegnap esti (szeptember 15.) epizód drámáját, győzteseit, veszteseit és még sok mást. Uralkodó spoiler figyelmeztetés mindazoknak, akik még nem látták a NYOLC még finálé!

Az egész nyár ehhez a pillanathoz vezetett – végre tudjuk, ki győzött lángoló madarak , hátborzongató marionett táncosok , és egy egész sor versenyző nyeri meg az idei szezont. Remélhetőleg ez volt az, akit megjósolt, és szép nyereményekkel távozott NYOLC fogadási pool.

A kétórás szezonzárón több mint egy tucat összecsapást és duettet mutattak be a legjobb 10 versenyző, különleges hírességek, mint például a Hamupipőke sztárja, Idina Menzel és George Lopez, valamint Jordan Chiles és MyKayla Skinner olimpiai tornász.

Itt van minden, amit tudunk róla America’s Got Talent A 16. évad győztese és az idei év többi versenyzője:

Ki nyert America’s Got Talent 16. évad? America’s Got Talent Kiderült a 2021-es nyertes:

Tegnap este Dustin Tavella bűvész lett a 16. évad győztese America’s Got Talent . Megnézheti a munkáját a weboldalát , valamint a műsoré YouTube oldal .

Tavella a rajongók kedvencévé vált a szezon során, különösen azáltal, hogy édes történeteket osztott meg feleségéről, és arról, hogyan kötötte össze a varázslatot örökbefogadott fiaival, Xanderrel és Sylasszal.

Második helyezettnek Aidan Bryant repülős lett. Szeretné tudni, hogy a többi versenyző hogyan teljesített? Olvassa tovább, hogy megtudja, ki mit helyezett el America’s Got Talent a végső.

Mi volt a rangsor America’s Got Talent tegnap éjjel?

Íme a tegnap esti show nyerteseinek teljes listája:

1. Győztes: Dustin Tavella
  2. Második helyezett: Aidan Bryant
  3. Harmadik helyezett: Josh Blue
  4. Negyedik hely: Brooke Simpson
  5. Ötödik helyezett: Léa Kyle

A legjobb 10 döntős között volt még a Northwell Nurse Choir, Gina Brillon stand-up komikus, Jimmie Herrod énekes, a World Taekwondo Demonstration Team és Victory Brinker operaénekes.

Hol van a America’s Got Talent végső streamelés?

A tegnap esti finálé jelenleg streamelhető a Hulu-n. Megnézhetsz néhány kiemelkedő klipet az egész évadból az előadás YouTube-oldala is.

Lesz-e 17. évad? America’s Got Talent ? Mikor lesz America’s Got Talent vissza az NBC-hez?

Pillanatnyilag, America’s Got Talent A 17. évadra nem törölték vagy újították meg. A show azonban várhatóan folytatódik, mivel ez az NBC egyik legnépszerűbb nyári reality-sorozata. NYOLC A rajongók arra számíthatnak, hogy valamikor 2022 tavaszán láthatják újra a sorozatot.